UMPS-10-03.5-L-V-S-W-TR
DigiKeys produktnummer
612-UMPS-10-03.5-L-V-S-W-TR-ND - Tape og spole (TR)
612-UMPS-10-03.5-L-V-S-W-TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
612-UMPS-10-03.5-L-V-S-W-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
UMPS-10-03.5-L-V-S-W-TR
Beskrivelse
CONN RCPT 10POS 2.00MM SMD SLDR
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 posisjoner Stikkontakt, Hunnbladkontakter Kontakt Loddetinn 0,079" (2,00mm) Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
UMPS-10-03.5-L-V-S-W-TR Modeller
Kategori
Terminaler
Loddetinn
Produsent
Samtec Inc.
Funksjoner
Loddemontering
Serie
Farge
Svart
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Kontakttype
Stikkontakt, Hunnbladkontakter
Kontaktoverflate-tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Antall posisjoner
10
Nominell spenning
650 V
Avstand
0,079" (2,00mm)
Materiale - isolering
Flytende krystallpolymer (LPC)
Monteringstype
Overflatemontering
Driftstemperatur
-55°C – 125°C