ST5-80-1.50-L-D-P-TR
DigiKeys produktnummer
SAM15088TR-ND - Tape og spole (TR)
SAM15088CT-ND - Båndavsnitt (CT)
SAM15088DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ST5-80-1.50-L-D-P-TR
Beskrivelse
CONN HDR 160POS SMD GOLD
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
160 Posisjoner konnektor Hode, Midtstripekontakter Overflatemontering Gull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ST5-80-1.50-L-D-P-TR Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antall rader
2
Produsent
Samtec Inc.
Monteringstype
Overflatemontering
Serie
Funksjoner
Automatisk bestykning (plukkemaskiner)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate-tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Kontakttype
Hode, Midtstripekontakter
Sammenkoblede stabelhøyder
4,5mm, 5mm
Antall posisjoner
160
Høyde over tavlen
0,141" (3,58mm)
Avstand
0,020" (0,50mm)