Bilde for SO-0575-01-01-02 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SO-0575-01-01-02
DigiKeys produktnummer
612-SO-0575-01-01-02-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SO-0575-01-01-02
Beskrivelse
ROUND STANDOFF #4-40 SS 5.75MM
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rund avstandsskrue/-mutter Gjenget #4-40 Rustfritt stål 0,226" (5,75mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SO-0575-01-01-02 Modeller
Kategori
Med/uten gjenger
Gjenget
Produsent
Kjønn
Hunn, Krafttilpasning
Serie
Skrue, gjengestørrelse
Emballasje
Bulk
Diameter - utsiden
0,250" (6,35mm) 1/4"
Delestatus
Aktiv
Mellom tavlehøyde
0,226" (5,75mm)