SEML-125-02-03.0-H-D-WT
DigiKeys produktnummer
612-SEML-125-02-03.0-H-D-WT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SEML-125-02-03.0-H-D-WT
Beskrivelse
0.80 MM TIGER EYE FRICTION LOCK
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 Posisjon Stikkontakt Kontakt 0,031" (0,80mm) Overflatemontering Gull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SEML-125-02-03.0-H-D-WT Modeller
Kategori
Festetype
Friksjonslås
Produsent
Kontaktoverflate - paring
Serie
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
30,0µin (0,76µm)
Emballasje
Brett
Isoleringsfarge
Svart
Delestatus
Aktiv
Isoleringshøyde
0,177" (4,50mm)
Kontakttype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kontakttype
Hunnkontakt
Kontaktoverflate - stolpe
Gull
Stil
Kort til kort
Funksjoner
Loddemontering
Antall posisjoner
Nominell strøm (AMP)
2,6A per kontakt
Antall posisjoner lastet
Alle
Isoleringsmateriale
Flytende krystallpolymer (LPC)
Avstand - innstikk
Kontaktform
Kvadrat
Antall rader
2
Kontaktmateriale
Beryllium-kobber
Radavstand - innstikk
0,125" (3,18mm)