SEM-125-02-03.0-H-D-A
DigiKeys produktnummer
SAM11679-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SEM-125-02-03.0-H-D-A
Beskrivelse
CONN RCPT 50POS 0.031 GOLD SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 Posisjon Stikkontakt Kontakt 0,031" (0,80mm) Overflatemontering Gull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SEM-125-02-03.0-H-D-A Modeller
Kategori
Festetype
Mottakt
Produsent
Kontaktoverflate - paring
Serie
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
30,0µin (0,76µm)
Emballasje
Brett
Isoleringsfarge
Svart
Delestatus
Aktiv
Isoleringshøyde
0,177" (4,50mm)
Kontakttype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kontakttype
Hunnkontakt
Kontaktoverflate - stolpe
Gull
Stil
Kort til kort
Sammenkoblede stabelhøyder
6mm, 7mm, 10mm
Antall posisjoner
Funksjoner
Kortskinne
Antall posisjoner lastet
Alle
Nominell strøm (AMP)
2,6A per kontakt
Avstand - innstikk
Isoleringsmateriale
Flytende krystallpolymer (LPC)
Antall rader
2
Kontaktform
Kvadrat
Radavstand - innstikk
0,125" (3,18mm)