SEAM-30-03.5-L-10-2-A-K-TR
DigiKeys produktnummer
SEAM-30-03.5-L-10-2-A-K-TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
SEAM-30-03.5-L-10-2-A-K-TR
Beskrivelse
CONN HD ARRAY PLUG 300P SMD GOLD
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
300 Posisjoner konnektor Matrise med høy tetthet, Hann Overflatemontering Gull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SEAM-30-03.5-L-10-2-A-K-TR Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antall rader
10
Produsent
Samtec Inc.
Monteringstype
Overflatemontering
Serie
Funksjoner
Kortskinne, Automatisk bestykning
Emballasje
Tape og spole (TR)
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate-tykkelse
10,0µin (0,25µm)
Kontakttype
Matrise med høy tetthet, Hann
Sammenkoblede stabelhøyder
8,5mm, 9,5mm, 10mm, 11mm, 11,5mm
Antall posisjoner
300
Høyde over tavlen
0,240" (6,10mm)
Avstand
0,050" (1,27mm)