Bilde for MTSW-105-22-L-D-275-RA er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
MTSW-105-22-L-D-275-RA
DigiKeys produktnummer
MTSW-105-22-L-D-275-RA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MTSW-105-22-L-D-275-RA
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull, Høyrevinklet 10 posisjon 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
MTSW-105-22-L-D-275-RA Modeller
Kontaktlengde - innstikk
0,275" (6,99mm)
Serie
Kontaktlengde - stolpe
0,090" (2,29mm)
Isoleringshøyde
0,219" (5,56mm)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Nominell strøm (AMP)
3A