Bilde for MTSW-105-09-L-D-240-RA er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
MTSW-105-09-L-D-240-RA
DigiKeys produktnummer
MTSW-105-09-L-D-240-RA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MTSW-105-09-L-D-240-RA
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull, Høyrevinklet 10 posisjon 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MTSW-105-09-L-D-240-RA Modeller
Kategori
Festetype
Mottakt
Produsent
Kontaktlengde - innstikk
0,240" (6,10mm)
Serie
Kontaktlengde - stolpe
0,090" (2,29mm)
Emballasje
Bulk
Isoleringshøyde
0,219" (5,56mm)
Delestatus
Aktiv
Kontaktform
Kvadrat
Kontakttype
Kontaktoverflate - paring
Gull
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
10,0µin (0,25µm)
Avstand - innstikk
Kontaktoverflate - stolpe
Tinn
Antall posisjoner
Kontaktmateriale
Fosfor-bronse
Antall rader
2
Isoleringsmateriale
Polyester, Glass Filled
Radavstand - innstikk
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Antall posisjoner lastet
Alle
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Stil
Isoleringsfarge
Svart
Deksel
Uten deksel
Nominell strøm (AMP)
3A