MTMM-103-09-G-D-280
DigiKeys produktnummer
MTMM-103-09-G-D-280-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MTMM-103-09-G-D-280
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 6POS 2MM
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 6 posisjon 0,079" (2,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MTMM-103-09-G-D-280 Modeller
Kategori
Kontaktlengde - innstikk
0,280" (7,11mm)
Produsent
Kontaktlengde - stolpe
0,196" (4,98mm)
Serie
Total kontaktlengde
0,535" (13,59mm)
Emballasje
Bulk
Isoleringshøyde
0,059" (1,50mm)
Delestatus
Aktiv
Kontaktform
Kvadrat
Kontakttype
Kontaktoverflate - paring
Gull
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
20,0µin (0,51µm)
Avstand - innstikk
Kontaktoverflate - stolpe
Gull
Antall posisjoner
Kontaktmateriale
Fosfor-bronse
Antall rader
2
Isoleringsmateriale
Flytende krystallpolymer (LPC)
Radavstand - innstikk
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Antall posisjoner lastet
Alle
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Stil
Isoleringsfarge
Svart
Deksel
Uten deksel
Nominell strøm (AMP)
3A