MPT-02-6.30-01-T-V
DigiKeys produktnummer
MPT-02-6.30-01-T-V-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MPT-02-6.30-01-T-V
Beskrivelse
CONN HDR 2POS 5.00MM PCB SLDR
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 posisjoner Hode, Hannblader Kontakt Loddetinn 0,197" (5,00mm) Gjennomgående hull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MPT-02-6.30-01-T-V Modeller
Kategori
Funksjoner
Kortskinne
Produsent
Samtec Inc.
Farge
Svart
Serie
Festetype
Låserampe
Emballasje
Brett
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Kontakttype
Hode, Hannblader
Nominell spenning
812 V
Antall posisjoner
2
Nominell strøm (AMP)
30 A
Avstand
0,197" (5,00mm)
Materiale - isolering
Flytende krystallpolymer (LPC)
Monteringstype
Gjennomgående hull
Driftstemperatur
-55°C – 105°C