FJH-50-R-03.00-4
DigiKeys produktnummer
FJH-50-R-03.00-4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FJH-50-R-03.00-4
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 50POS 0.5MM 3"
Detaljert beskrivelse
50 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 3,000" (76,20mm)
EDA-/CAD-modeller
FJH-50-R-03.00-4 Modeller
Avstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengde
3,000" (76,20mm)
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)