FJH-50-D-24.00-4
DigiKeys produktnummer
FJH-50-D-24.00-4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FJH-50-D-24.00-4
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 50POS 0.5MM 24"
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 24,0" (609,6mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FJH-50-D-24.00-4 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antall ledere
50
Produsent
Samtec Inc.
Avstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengde
24,0" (609,6mm)
Emballasje
Bulk
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)