FJH-50-D-12.00-4
DigiKeys produktnummer
SAM12581-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FJH-50-D-12.00-4
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 50POS 0.5MM 12"
Detaljert beskrivelse
50 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 12,0" (304,8mm)
EDA-/CAD-modeller
FJH-50-D-12.00-4 Modeller
Avstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengde
12,0" (304,8mm)
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)