Bilde for FJH-50-D-08.00-4 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FJH-50-D-08.00-4
DigiKeys produktnummer
FJH-50-D-08.00-4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FJH-50-D-08.00-4
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 50POS 0.5MM 8"
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 8,000" (203,20mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FJH-50-D-08.00-4 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antall ledere
50
Produsent
Samtec Inc.
Avstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengde
8,000" (203,20mm)
Emballasje
Bulk
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)