FJH-30-D-04.00-4
DigiKeys produktnummer
FJH-30-D-04.00-4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FJH-30-D-04.00-4
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 30POS 0.5MM 4"
Detaljert beskrivelse
30 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 4,000" (101,60mm)
EDA-/CAD-modeller
FJH-30-D-04.00-4 Modeller
Antall ledere
30
Avstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengde
4,000" (101,60mm)
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)