FJH-24-D-12.00-4 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Molex
På lager: 905
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Molex
På lager: 379
Datablad
På lager: 431
På lager: 208
På lager: 0
GCT
På lager: 493
GCT
På lager: 0
Bilde for FJH-24-D-12.00-4 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FJH-24-D-12.00-4
DigiKeys produktnummer
FJH-24-D-12.00-4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FJH-24-D-12.00-4
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 24POS 0.5MM 12"
Detaljert beskrivelse
24 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 12,0" (304,8mm)
EDA-/CAD-modeller
FJH-24-D-12.00-4 Modeller
Antall ledere
24
Avstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengde
12,0" (304,8mm)
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)