Bilde for FJH-20-D-05.00-4 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FJH-20-D-05.00-4
DigiKeys produktnummer
FJH-20-D-05.00-4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FJH-20-D-05.00-4
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 5"
Detaljert beskrivelse
20 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 5,000" (127,00mm)
EDA-/CAD-modeller
FJH-20-D-05.00-4 Modeller
Antall ledere
20
Avstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengde
5,000" (127,00mm)
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)