FJH-10-D-08.00-4 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Molex
På lager: 2 337
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Molex
På lager: 0
Datablad
På lager: 583
På lager: 129
Bilde for FJH-10-D-08.00-4 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FJH-10-D-08.00-4
DigiKeys produktnummer
FJH-10-D-08.00-4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FJH-10-D-08.00-4
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 10POS 0.5MM 8"
Detaljert beskrivelse
10 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 8,000" (203,20mm)
EDA-/CAD-modeller
FJH-10-D-08.00-4 Modeller
Antall ledere
10
Avstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengde
8,000" (203,20mm)
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)