FJH-10-D-04.00-4 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Molex
På lager: 1 384
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Molex
På lager: 998
Datablad
På lager: 364
På lager: 1 372
På lager: 102
10 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 4,000" (101,60mm)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FJH-10-D-04.00-4
DigiKeys produktnummer
FJH-10-D-04.00-4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FJH-10-D-04.00-4
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 10POS 0.5MM 4"
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
FJH-10-D-04.00-4 Modeller
Antall ledere
10
Avstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengde
4,000" (101,60mm)
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)