FJH-06-R-10.00-4 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Molex
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Molex
På lager: 0
Datablad
På lager: 496
GCT
På lager: 455
GCT
Bilde for FJH-06-R-10.00-4 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FJH-06-R-10.00-4
DigiKeys produktnummer
FJH-06-R-10.00-4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FJH-06-R-10.00-4
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 6POS 0.5MM 10"
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
6 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 10,0" (254,0mm)
EDA-/CAD-modeller
FJH-06-R-10.00-4 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antall ledere
6
Produsent
Samtec Inc.
Avstand
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengde
10,0" (254,0mm)
Emballasje
Bulk
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)