Bilde for FJ-20-R-10.00-4 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FJ-20-R-10.00-4
DigiKeys produktnummer
FJ-20-R-10.00-4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FJ-20-R-10.00-4
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 20POS 1MM 10"
Detaljert beskrivelse
20 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 10,0" (254,0mm)
EDA-/CAD-modeller
FJ-20-R-10.00-4 Modeller
Avstand
0,039" (1,00mm)
Serie
Lengde
10,0" (254,0mm)
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)