FJ-10-R-06.00-4
DigiKeys produktnummer
FJ-10-R-06.00-4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FJ-10-R-06.00-4
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 6"
Detaljert beskrivelse
10 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 6,000" (152,40mm)
EDA-/CAD-modeller
FJ-10-R-06.00-4 Modeller
Avstand
0,039" (1,00mm)
Serie
Lengde
6,000" (152,40mm)
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)