FJ-10-D-08.00-4 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
GCT
På lager: 383
Datablad
Bilde for FJ-10-D-08.00-4 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FJ-10-D-08.00-4
DigiKeys produktnummer
FJ-10-D-08.00-4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FJ-10-D-08.00-4
Beskrivelse
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 8"
Detaljert beskrivelse
10 Posisjon FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 8,000" (203,20mm)
Datablad
EDA-/CAD-modeller
FJ-10-D-08.00-4 Modeller
Avstand
0,039" (1,00mm)
Serie
Lengde
8,000" (203,20mm)
Lengde - eksponerte ender
0,157" (4,00mm)