ASP-134602-01
ASP-134602-01
DigiKeys produktnummer
612-ASP-134602-01TR-ND - Tape og spole (TR)
612-ASP-134602-01CT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
ASP-134602-01
Beskrivelse
CONN ARRAY PLUG 400POS SMD GOLD
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
400 Posisjoner konnektor Matrise, Hannpinner Overflatemontering Gull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ASP-134602-01 Modeller
Kategori
Antall rader
10
Produsent
Samtec Inc.
Monteringstype
Overflatemontering
Serie
Funksjoner
VITA 57
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate-tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Kontakttype
Matrise, Hannpinner
Høyde over tavlen
0,181" (4,60mm)
Antall posisjoner
400
Baseproduktnummer
Avstand
0,050" (1,27mm)