ARC6-08-12.0-LU-LD-2-1
DigiKeys produktnummer
612-ARC6-08-12.0-LU-LD-2-1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ARC6-08-12.0-LU-LD-2-1
Beskrivelse
CABLE ACCELERATE M-M 8PAIR 12"
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8 posisjoner Kontakt og kontakt 1,00' (304,80mm) Blå Skjermet
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ARC6-08-12.0-LU-LD-2-1 Modeller
Kategori
Kabeltype
Flat, Dobbeltaksial
Produsent
Samtec Inc.
Bruk
Intern
Serie
Lengde
1,00' (304,80mm)
Emballasje
Bulk
Farge
Blå
Delestatus
Aktiv
Skjerming
Skjermet
Antall posisjoner
8
Trådtykkelse
34 AWG
Kontakttype
Kontakt og kontakt
Frekvens - maks
56Gbps
Kjønn
Hann til hann
Driftstemperatur
-40°C – 125°C