UJ20-C-H-G-SMT-TR
DigiKeys produktnummer
2223-UJ20-C-H-G-SMT-TR-ND - Tape og spole (TR)
2223-UJ20-C-H-G-SMT-TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
2223-UJ20-C-H-G-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
UJ20-C-H-G-SMT-TR
Beskrivelse
CONN RCPT USB 2.0 TYPE C PCB RA
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kategori
Terminaler
Loddetinn
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Antall porter
1
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Nominell strøm (AMP)
0,25A, 1,25A, 5A
Delestatus
Aktiv
Nominell spenning
20VDC