TS45-8383-405-YG-700-SMT-TR
DigiKeys produktnummer
2223-TS45-8383-405-YG-700-SMT-TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
2223-TS45-8383-405-YG-700-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
2223-TS45-8383-405-YG-700-SMT-TR-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TS45-8383-405-YG-700-SMT-TR
Beskrivelse
TACTILE SWITCH, SPST, 8.3 X 8.3
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Taktilbrytere SPST-NO Toppaktivert Overflatemontering
Kategori
Aktuatorhøyde av kretskort, vertikal
4,05mm
Produsent
Aktuatorretning
Toppaktivert
Serie
Termineringsstil
SMD (SMT) flik
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Boks
Omriss
8,30mm x 8,30mm
Delestatus
Aktiv
Belysning
Ikke opplyst
Krets
SPST-NO
Driftskraft
700gf
Bryterfunksjon
Av-mom
Driftstemperatur
-40°C – 90°C
Kontaktklassifisering ved spenning
0.05A ved 16VDC
Aktuatormateriale
Silikagel
Aktuatortype
Standard
Bryterbevegelse
0,90mm