TS18-5-17-SL-160-SMT-TR
DigiKeys produktnummer
2223-TS18-5-17-SL-160-SMT-TR-ND - Tape og spole (TR)
2223-TS18-5-17-SL-160-SMT-TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
2223-TS18-5-17-SL-160-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TS18-5-17-SL-160-SMT-TR
Beskrivelse
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Taktilbrytere SPST-NO Toppaktivert Overflatemontering
EDA-/CAD-modeller
TS18-5-17-SL-160-SMT-TR Modeller
Kategori
Aktuatorretning
Toppaktivert
Produsent
Termineringsstil
Måkevinge
Serie
Omriss
5,20mm x 5,20mm
Digi-Reel®
Belysning
Ikke opplyst
Delestatus
Aktiv
Driftskraft
160gf
Krets
SPST-NO
Driftstemperatur
-30°C – 80°C
Bryterfunksjon
Av-mom
Aktuatormateriale
Messing, Forniklet
Kontaktklassifisering ved spenning
0.05A ved 12VDC
Bryterbevegelse
0,20mm
Aktuatortype
Standard
Mekanisk liv
80,000 sykluser
Monteringstype
Baseproduktnummer
Aktuatorhøyde av kretskort, vertikal
1,70mm