TBP04R2-500-03GR
DigiKeys produktnummer
2223-TBP04R2-500-03GR-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TBP04R2-500-03GR
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 3POS 5MM
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3 Flerpolet rekkeklemme Hode, Hannpinner, Med deksel (4 sider) 0,197" (5,00mm) Vertikal Gjennomgående hull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TBP04R2-500-03GR Modeller
Kategori
Strøm - IEC
10A
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Spenning - IEC
400 V
Serie
Strøm - UL
15 A
Emballasje
Boks
Spenning - UL
300 V
Delestatus
Aktiv
Farge
Grønn
Type
Hode, Hannpinner, Med deksel (4 sider)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Antall posisjoner
3
Kontakt-paringsoverflate
Tinn
Stillinger per nivå
3
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Antall nivåer
1
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Avstand
0,197" (5,00mm)
Kabinettmateriale
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Hoderetning
Vertikal
Kontakthalelengde
0,157" (4,00mm)
Termineringsstil
Loddetinn
Isoleringshøyde
0,472" (12,00mm)