TBP03R1-350-03BE
DigiKeys produktnummer
2223-TBP03R1-350-03BE-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TBP03R1-350-03BE
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 3POS 3.50MM
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3 Flerpolet rekkeklemme Hode, Hannpinner, Med deksel (4 sider) 0,138" (3,50mm) 90°, høyrevinklet Gjennomgående hull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TBP03R1-350-03BE Modeller
Kategori
Strøm - IEC
7A
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Spenning - IEC
250 V
Serie
Strøm - UL
8 A
Emballasje
Boks
Spenning - UL
300 V
Delestatus
Aktiv
Farge
Blå
Type
Hode, Hannpinner, Med deksel (4 sider)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Antall posisjoner
3
Kontakt-paringsoverflate
Tinn
Stillinger per nivå
3
Funksjoner
Hakk-føring
Antall nivåer
1
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Avstand
0,138" (3,50mm)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Hoderetning
90°, høyrevinklet
Kabinettmateriale
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Termineringsstil
Loddetinn
Kontakthalelengde
0,134" (3,40mm)
Monteringstype
Gjennomgående hull
Isoleringshøyde
0,284" (7,21mm)