TB002V-500-04BE
TB002V-500-04BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TB002V-500-04BE
DigiKeys produktnummer
102-6155-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TB002V-500-04BE
Beskrivelse
TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4 Terminalblokker – kabel-til-kort Vertikal med kort 0,197" (5,00mm) Gjennomgående hull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TB002V-500-04BE Modeller
Monteringstype
Gjennomgående hull
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Ledningsavslutning
Skrue - bladfjær, Ledningsvern
Serie
Funksjoner
Griper inn i hverandre (side)
Emballasje
Pose
Farge
Blå
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Antall nivåer
1
Kabinettmateriale
Polybutylentereftalat (PBT)
Stillinger per nivå
4
Kontaktmateriale - plettering
Kobberlegering - fortinnet
Avstand
0,197" (5,00mm)
Klemmemateriale - plettering
Stål, Rustfri
Innstikkretning
Vertikal med kort
Skruemateriale - plettering
Stål - sinkplettert
Strøm
15 A
Dreiemoment - skrue
0,4Nm (3,5Lb-In)
Spenning (V)
300 V