SPG193-56
DigiKeys produktnummer
2223-SPG193-56-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SPG193-56
Beskrivelse
TEG, 4.2 V / 4.6 A OUTPUT, 56 X
Detaljert beskrivelse
TEG (termoelektrisk generator) 19,3W ved 27°C 4.6 A 300°C
EDA-/CAD-modeller
SPG193-56 Modeller
Kategori
Høyde
4,80mm
Strøm - maks
4.6 A
Spenning - maks
4.2 V
Motstand
900 mOhms
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 56,00mm L x 56,00mm W
Driftstemperatur
300°C
Qmax ved Th
19,3W ved 27°C