SPG162-56
DigiKeys produktnummer
2223-SPG162-56-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SPG162-56
Beskrivelse
TEG, 4.4 V / 3.68 A OUTPUT, 56 X
Detaljert beskrivelse
TEG (termoelektrisk generator) 16,2W ved 27°C 3.68 A 300°C
EDA-/CAD-modeller
SPG162-56 Modeller
Kategori
Høyde
4,50mm
Strøm - maks
3.68 A
Spenning - maks
4.4 V
Motstand
1.19 Ohms
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 56,00mm L x 56,00mm W
Driftstemperatur
300°C
Qmax ved Th
16,2W ved 27°C