SPG075-40
DigiKeys produktnummer
2223-SPG075-40-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SPG075-40
Beskrivelse
TEG, 6.7 V / 1.12 A OUTPUT, 40 X
Detaljert beskrivelse
TEG (termoelektrisk generator) 7.5W ved 27°C 1.12 A 300°C
EDA-/CAD-modeller
SPG075-40 Modeller
Kategori
Høyde
3,85mm
Strøm - maks
1.12 A
Spenning - maks
6.7 V
Motstand
5.7 Ohms
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 40,00mm L x 40,00mm B
Driftstemperatur
300°C
Qmax ved Th
7.5W ved 27°C