SPG054-35
DigiKeys produktnummer
2223-SPG054-35-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SPG054-35
Beskrivelse
TEG, 5.4 V / 1 A OUTPUT, 35 X 35
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
TEG (termoelektrisk generator) 5.4W ved 27°C 1 A 300°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SPG054-35 Modeller
Kategori
Høyde
3,88mm
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Antall trinn
1
Emballasje
Boks
Strøm - maks
1 A
Delestatus
Aktiv
Spenning - maks
5.4 V
Type
TEG (termoelektrisk generator)
Motstand
5.4 Ohms
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 35,00mm L x 35,00mm B
Driftstemperatur
300°C
Qmax ved Th
5.4W ved 27°C