SJ5-43502PM
SJ5-43502PM
Understanding Audio Jack Switches and Schematics
SJ5-43502PM
DigiKeys produktnummer
CP5-43502PM-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SJ5-43502PM
Beskrivelse
CONN JACK 4COND 3.5MM PNL MT
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3,50mm (0,141", 1/8", minikontakt) - hodetelefoner Telefonplugg Stereo (4 ledere, TRRS) Kontakt Loddeøye(r)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SJ5-43502PM Modeller
Kategori
Terminaler
Loddeøye(r)
Produsent
Skjerming
Uskjermet
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 60°C
Delestatus
Aktiv
Nominell spenning
34VAC/DC
Kontakttype
Telefonplugg
Nominell strøm (AMP)
1 A
Kjønn
Hunn
Kontaktmateriale - plettering
Nikkel
Signallinjer
Stereo (4 ledere, TRRS)
Hoveddel-materiale
Messing
Bransjeanerkjent innstikkdiameter
Hoveddel-farge
Sølv, Svart
Faktisk diameter
0,142" (3,60mm)
Kabinettmateriale
Polybutylentereftalat (PBT)
Antall posisjoner/kontakter
4 ledere, 4 kontakter
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Internbryter(e)
Inneholder ikke bryter
Panelhullstørrelse
0,276" (7,00mm)