PTN10-D100HB20
DigiKeys produktnummer
2223-PTN10-D100HB20-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PTN10-D100HB20
Beskrivelse
TRIMMER 100KOHM 0.15W PC PIN TOP
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 kOhms 0,15W PC-pinner Gjennomgående hull Trimmepotensiometer Karbon 1.0 Svingning Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PTN10-D100HB20 Modeller
Kategori
Toleranse
±20%
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Antall viklinger
1.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Pose
Resistivt materiale
Karbon
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Motstand
100 kOhms
Termineringsstil
PC-pinner
Effekt (watt)
0,15W
Størrelse/dimensjon
Okrągłe - średnica 0,406" (10,30mm)