PT01-D120D-A504
DigiKeys produktnummer
2223-PT01-D120D-A504-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PT01-D120D-A504
Beskrivelse
POT 500K OHM 1/20W CARBON LOG
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
500k Ohm 1 rekke Logaritmisk Gjennomgående hull Potensiometer Ingen 1.0 Svingning Karbon 0,05W, 1/20W PC-pinner
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PT01-D120D-A504 Modeller
Kategori
Antall rekker
1
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Justeringstype
Sidejustering
Serie
Rotering
285°
Emballasje
Brett
Resistivt materiale
Karbon
Delestatus
Aktiv
Termineringsstil
PC-pinner
Motstand (Ohm)
500k
Aktuatortype
Flat
Toleranse
±20%
Aktuatorlengde
0,787" (20,00mm)
Effekt (watt)
0,05W, 1/20W
Aktuatordiameter
0,236" (6,00mm)
Innebygd bryter
Ingen
Monteringstype
Gjennomgående hull
Antall viklinger
1.0
Størrelse - hoveddel
Rektangulær - 0,492" x 0,394" overflate (12,50mm x 10,00mm)