MD-60PL100
MD-60PL100
MD-60PL100
DigiKeys produktnummer
CP-2960-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MD-60PL100
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE MINI DIN 6P WIRE
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
6 Flerpolet rundkontakt Stikkontakt, Hunnkontakter Trådtilkoblinger
Kategori
Primærmateriale
Plast
Produsent
Mantelmateriale
Polybutylentereftalat (PBT)
Serie
Kontaktoverflate - paring
Tinn
Emballasje
Pose
Farge
Svart
Delestatus
Aktiv
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Kontakttype
Funksjoner
Jord
Antall posisjoner
6
Skjerming
Mantelstørrelse - innsats
Mini DIN
Nominell strøm (AMP)
1A, 2A
Monteringstype
Panelmontering
Nominell spenning
100VAC, 12VDC
Monteringsfunksjon
Flens
Driftstemperatur
-40°C – 85°C