DS04-254-2-06BK-SMT
DS04-254-2-06BK-SMT
DIP Switches 101
DS04-254-2-06BK-SMT
DigiKeys produktnummer
2223-DS04-254-2-06BK-SMT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DS04-254-2-06BK-SMT
Beskrivelse
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
DIP-brytere SPST 6 posisjoner Overflatemontering Skyve (standard) Aktuator 25mA 24VDC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DS04-254-2-06BK-SMT Modeller
Kategori
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Høyde over tavlen
0,167" (4,25mm)
Serie
Monteringstype
Overflatemontering
Emballasje
Rør
Termineringsstil
Måkevinge
Delestatus
Aktiv
Avstand
0,100" (2,54mm), full
Krets
SPST
Kan vaskes
Ingen
Antall posisjoner
6
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Nominell strøm (AMP)
25mA
Hoveddel-materiale
Polybutylentereftalat (PBT)
Nominell spenning
24VDC
Lengde
0,639" (16,24mm)