CSS-13050-204
DigiKeys produktnummer
2223-CSS-13050-204-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CSS-13050-204
Beskrivelse
SPEAKER 4OHM 20W TOP PORT 90DB
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4 Ohms Generell bruk Høyttalere 20 W 104 Hz ~ 15 kHz Topp Rund
Kategori
Effekt - nominell
20 W
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Effekt - maks
25 W
Serie
Portplassering
Topp
Emballasje
Boks
Form
Rund
Delestatus
Aktiv
Materiale - kjegle
Papir
Teknologi
Magnetisk
Materiale - magnet
Ferritt
Type
Generell bruk
Terminaler
Loddeøye(r)
Frekvensområde
104 Hz ~ 15 kHz
Størrelse/dimensjon
5,098" dia (129,50mm)
Frekvens - selvresonant
130Hz
Høyde - sittende (maks)
1,969" (50,00mm)
Impedans
4 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 60°C
Effektivitet - dBA
90
Forvregningsklassifisering
8% maks ved 1kHz, 1W
Effektivitet - testing
1W/500mm