CP854705-2
DigiKeys produktnummer
102-4053-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CP854705-2
Beskrivelse
PELTIER, 40 X 40 X 7.05 MM, 8.5
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
TEC (termoelektrisk kjøler) 51.6W ved 27°C 8.5 A 80°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CP854705-2 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Delta Tmax ved Th
85°C ved 27°C
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Høyde
7,05mm
Serie
Antall trinn
2
Emballasje
Boks
Strøm - maks
8.5 A
Delestatus
Aktiv
Spenning - maks
16.1 V
Type
TEC (termoelektrisk kjøler)
Motstand
1.65 Ohms
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 40,00mm L x 40,00mm B
Driftstemperatur
80°C
Qmax ved Th
51.6W ved 27°C