CP8530345
DigiKeys produktnummer
2223-CP8530345-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CP8530345
Beskrivelse
PELTIER, 30 X 30 X 3.45, 8.5 A,
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
TEC (termoelektrisk kjøler) 57.7W ved 27°C 8.5 A
Kategori
Delta Tmax ved Th
70°C ved 27°C
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Høyde
3,45mm
Serie
Antall trinn
1
Emballasje
Boks
Strøm - maks
8.5 A
Delestatus
Aktiv
Spenning - maks
11.8 V
Type
TEC (termoelektrisk kjøler)
Motstand
1.15 Ohms
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 30,00mm L x 30,00mm B
Funksjoner
Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Qmax ved Th
57.7W ved 27°C