CP394044365
DigiKeys produktnummer
2223-CP394044365-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CP394044365
Beskrivelse
PELTIER, 40 X 44 X 3.65, 3.9 A,
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
TEC (termoelektrisk kjøler) 71.8W ved 27°C 3.9 A
Kategori
Delta Tmax ved Th
70°C ved 27°C
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Høyde
3,65mm
Serie
Antall trinn
1
Emballasje
Boks
Strøm - maks
3.9 A
Delestatus
Aktiv
Spenning - maks
32.5 V
Type
TEC (termoelektrisk kjøler)
Motstand
6.95 Ohms
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 44,00mm L x 40,50mm B
Funksjoner
Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Qmax ved Th
71.8W ved 27°C