CP1130325
DigiKeys produktnummer
2223-CP1130325-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CP1130325
Beskrivelse
PELTIER, 30 X 30 X 3.25, 11 A, W
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
TEC (termoelektrisk kjøler) 74.7W ved 27°C 11 A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CP1130325 Modeller
Kategori
Delta Tmax ved Th
68°C ved 27°C
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Høyde
3,25mm
Serie
Antall trinn
1
Emballasje
Boks
Strøm - maks
11 A
Delestatus
Aktiv
Spenning - maks
11.8 V
Type
TEC (termoelektrisk kjøler)
Motstand
900 mOhms
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 30,00mm L x 30,00mm B
Funksjoner
Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Qmax ved Th
74.7W ved 27°C