CP074965-239
DigiKeys produktnummer
2223-CP074965-239-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CP074965-239
Beskrivelse
PELTIER, 4.9 X 6.5 X 2.39 MM, 0.
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
TEC (termoelektrisk kjøler) 0.9W ved 27°C 0.7 A 150°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CP074965-239 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Høyde
2,38mm
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Antall trinn
1
Serie
Strøm - maks
0.7 A
Emballasje
Boks
Spenning - maks
2.1 V
Delestatus
Aktiv
Motstand
2.35 Ohms
Type
TEC (termoelektrisk kjøler)
Driftstemperatur
150°C
Størrelse/dimensjon
Rektangulær - 4,90mm L x 6,50mm B
Funksjoner
Lead Wires, Non-Sealed
Qmax ved Th
0.9W ved 27°C
Baseproduktnummer
Delta Tmax ved Th
70°C ved 27°C