CP065-4070
DigiKeys produktnummer
2223-CP065-4070-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CP065-4070
Beskrivelse
PELTIER, 40 X 40 X 7 MM, 6.5 A,
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
TEC (termoelektrisk kjøler) 40,6W ved 27°C 6.5 A 104°C
Kategori
Delta Tmax ved Th
93°C ved 27°C
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Antall trinn
2
Serie
Strøm - maks
6.5 A
Emballasje
Boks
Spenning - maks
14.6 V
Delestatus
Aktiv
Motstand
2.25 Ohms
Type
TEC (termoelektrisk kjøler)
Driftstemperatur
104°C
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 40,00mm L x 40,00mm B
Funksjoner
Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Qmax ved Th
40,6W ved 27°C