CMT-8503-87-SMT-TR
DigiKeys produktnummer
102-CMT-8503-87-SMT-TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
CMT-8503-87-SMT-TR
Beskrivelse
BUZZER MAGNETIC 3.6V 0.3X0.3 SMD
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Summere Transduser, Eksternt drevet Magnetisk 3.6 V 90mA 2,73kHz 87dB ved 3.6V, 10cm Overflatemontering Loddeplater
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CMT-8503-87-SMT-TR Modeller
Kategori
Teknologi
Magnetisk
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Lydtrykknivå (SPL)
87dB ved 3.6V, 10cm
Serie
Strøm - forsyning
90mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Portplassering
Side
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Drivkretser
Transduser, Eksternt drevet
Monteringstype
Overflatemontering
Inngangstype
Zero-Peak-signal
Terminaler
Loddeplater
Nominell spenning
3.6 V
Størrelse/dimensjon
0,335" L x 0,335" B (8,50mm x 8,50mm)
Spenningsområde
2,5 – 4,5V
Høyde - sittende (maks)
0,138" (3,50mm)
Frekvens
2,73kHz