CMEJ-4618-38-L046
DigiKeys produktnummer
102-6538-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CMEJ-4618-38-L046
Beskrivelse
MIC COND ANLG OMNI -38DB 0.181"D
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 Hz ~ 10 kHz Analog Mikrofoner Elektr. kondensator Urettet (-38dB ±3dB ved 94dB SPL) Trådtilkoblinger
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CMEJ-4618-38-L046 Modeller
Kategori
S/N-forhold
60dB
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Nominell spenning
2 V
Serie
Strøm - forsyning
500 µA
Emballasje
Pose
Portplassering
Topp
Delestatus
Aktiv
Terminaler
Trådtilkoblinger
Type
Elektr. kondensator
Størrelse/dimensjon
0,181" dia (4,60mm)
Utgangstype
Analog
Høyde (maks)
0,079" (2,00mm)
Retning
Urettet
Form
Rund
Frekvensområde
100 Hz ~ 10 kHz