CMC-6027-42L100
DigiKeys produktnummer
102-4102-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CMC-6027-42L100
Beskrivelse
MIC COND ANLG OMNI -42DB 0.236"D
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 Hz ~ 20 kHz Analog Mikrofoner Elektr. kondensator 2 V ~ 10 V Urettet (-42dB ±3dB ved 94dB SPL) Trådtilkoblinger
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CMC-6027-42L100 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Impedans
2.2 kOhms
Produsent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Nominell spenning
2 V
Serie
Spenningsområde
2 V ~ 10 V
Emballasje
Boks
Strøm - forsyning
500 µA
Delestatus
Aktiv
Portplassering
Topp
Type
Elektr. kondensator
Klassifiseringer
IP57 - støvbeskyttet, Vanntett
Utgangstype
Analog
Terminaler
Trådtilkoblinger
Retning
Urettet
Størrelse/dimensjon
0,236" dia (6,00mm)
Frekvensområde
100 Hz ~ 20 kHz
Høyde (maks)
0,161" (4,10mm)